30 طرح پرده با استفاده از نرم افزارهای CAD ایجاد شد

اوایل دوران کودکی زمانی است که کودکان در مدرسه و بازی هستند تا با عشق و تشویق قوی و با اعتماد به نفس رشد کنند.
این دوره خلاقانه، آزاد و خیالی است. تخیل آنها اضافه کار می کند خلاقیت و تخیل آنها نیز تحت تأثیر دکوراسیون اتاق آنها قرار می گیرد.
با در نظر گرفتن این تفکر، مطالعه حاضر با هدف ایجاد پرده حریر مخمل موضوعی برای اتاق کودک دختر با استفاده از ترکیبی از تکنیک های تزیین سطح با الهام از طبیعت برنامه ریزی شد. 30 طرح پرده با استفاده از نرم افزارهای CAD ایجاد شد که برای انتخاب طرح برتر از هر دسته مرکز، حاشیه، سراسر، منظره و خطوط مورد ارزیابی قرار گرفت.
علاوه بر این، 20 ترکیب ست پرده زبرا ترک با استفاده از طرح رتبه برتر ایجاد شد و برای انتخاب ترکیب بالایی از ست پرده ارزیابی شد.
روش های رنگی ارزیابی شد و مجموعه پرده انتخابی نهایی چاپ و ساخته شد. طرح ست پرده شید توسعه یافته برای اتاق خواب کودک تحت قانون طراحی ثبت شد.
برگه مشخصات طرح پرده زبرا اتاق خواب شامل اطلاعات مربوط به تکمیل طرح انتخابی تهیه شد. کارت سایه نیز متصل شده بود که سایه ها و ته رنگ های مختلف و قطعات انتخابی پارچه برای پرده ها را نمایش می داد
خلاقیت به عنوان یک نیروی محرکه در طراحی ارتباطات موضوعی مختلف مبتکرانه و بدیع عمل می کند. این به غنا و پیچیدگی زندگی می افزاید و وقتی طراحان با آن درگیر هستند احساس می کنند که زندگی را به کمال می گذرانند.
این به طراح توانایی ایجاد تداعی‌ها و ارتباطاتی را می‌دهد که الهام‌بخش طرح‌ها باشد.
هنگامی که این طرح‌ها خلق می‌شوند، نیازمند دستکاری آگاهانه و آگاهانه عناصر هنری برای تولید بیانیه‌ای رسا هستند که در آن ابعاد زیبایی‌شناختی، عملکردی، اقتصادی و اجتماعی-سیاسی هنر که احساسات، دانش، تخیل و عقل آن را برجسته می‌کند، عمل می‌کند.
 • منابع:
  1. Design magazine based on the development of curtains
 • تبلیغات: 
  1. طبقه بندی انواع فلفل دلمه ای مینیاتوری
  2. پرواز شتری که بال نداشت از افسانه تا واقعیت!
  3. انتخاب بهترین هواکش برای ورزش دو و میدانی
  4. سقف کاذبی که به جای سرامیک از آن استفاده می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *